PASABAHCE GRAPPA 95ml Set 6

690 ден

PASABAHCE GRAPPA 95ml Set 6

На залиха

PASABAHCE GRAPPA 95ml

Сетот содржи 6 чаши за ракија од 95мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE GRAPPA 95ml Set 6”
Категории ,