GLENMORANGIE
SINGLE MALT 0.7L

2,920 ден

  • Нето: 750мл
  • Алкохол: 40%

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GLENMORANGIE
SINGLE MALT 0.7L”