COURVOISIER VSOP 40% 0.7L

2,690 ден

  • Нето: 700мл.
  • Алкохол: 40%
  • Пакување: Кутија

Нема на залиха

COURVOISIER+Box

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “COURVOISIER VSOP 40% 0.7L”