-19%

CHIVAS REGAL 12YEARS SCOTCH WHISKY 2 GLASS 0.7L

1,990 ден

  • Chivas Regal Виски со 40% алкохол
  • Идеален пакет за подарок кој доаѓа во кутија со 2 чаши

На залиха

CHIVAS REGAL 12YEARS SCOTCH WHISKY 2 GLASS 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS REGAL 12YEARS SCOTCH WHISKY 2 GLASS 0.7L”