BAILEYS IRISH CREAM 0.7L

1,119 ден

  • Нето:0.7мл
  • Алкохол:17%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BAILEYS IRISH CREAM 0.7L”