TEELING TRINITY PACK WHISKEY 0.05L

1120 ден

На залиха

TEELING TRINITY PACK WHISKEY 0.05L

Паковање со 3х 0.05л Тилинг Виски со уникатна кутија со магнетно затварање

Сингл Малт

Сингл Греин

Смол Бач

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TEELING TRINITY PACK WHISKEY 0.05L”