REDBREAST 12Years Irish Whiskey 0.7L

4750 ден

REDBREAST 12Years Irish Whiskey 0.7L

На залиха

REDBREAST 12Years Irish Whiskey 0.7L

Добро избалансирано ирско виски Редбрест 12годишно е созреано во комбинација од бурбон и шери буриња, создавајќи слатко-зачинет карактер.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “REDBREAST 12Years Irish Whiskey 0.7L”