-8%

JOHNNIE WALKER BLACK LABEL WHISKY GIFT SET + 2 x 50ml EXTRA BOTTLES

2190 ден

На залиха

Сетот содржи:

1хЏони Вокер Блек 0.7л

1хЏони Вокер Дабл блек 50мл

1хЏони Вокер Голд 50мл

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JOHNNIE WALKER BLACK LABEL WHISKY GIFT SET + 2 x 50ml EXTRA BOTTLES”