GLENFIDDICH 15Years SINGLE MALT 0.7L

4000 ден

GLENFIDDICH WHISKY 15Years SINGLE MALT 0.7L

На залиха

GLENFIDDICH WHISKY 15Years SINGLE MALT 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GLENFIDDICH 15Years SINGLE MALT 0.7L”