GENTLEMAN JACK WHISKEY 0.7L

1850 ден

На залиха

GENTLEMAN JACK

  • Тоа е единственото двојно мелено виски во светот
  • Овој супер премиум израз има избалансиран вкус кој е совршен за славење на необични прилики во животот, плус сите моменти на патот.
  • Господинот Џек се подложува на второ мелење со јаглен за да постигне исклучителна мазност
  • Gentleman Jack е направен со истиот уникатен процес како Old No 7

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GENTLEMAN JACK WHISKEY 0.7L”