FOUR ROSES SINGLE BARREL 0.7L

3490 ден

FOUR ROSES SINGLE BARREL 0.7L

Извонреден бурбон со едно буре од Four Roses. Прекрасно избалансиран и мазен како свила, ова е слатко, богато и моќно со многу привлечни ноти на ментол, скапоцени шуми и вкусни зачини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FOUR ROSES SINGLE BARREL 0.7L”