BALLANTINE’S 21years Whisky 0.7L

6450 ден

BALLANTINE’S 21years Whisky 0.7L

На залиха

BALLANTINE’S 21years Whisky 0.7L

Богатиот, зачинет вкус се должи на високиот процент на виски созреани во европски дабови буриња.

Удобен пијалок за прославување на посебна пригода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BALLANTINE’S 21years Whisky 0.7L”