VECCHIA ROMAGNA TRE BOTTI 0.7L

4590 ден

Нема на залиха

Riserva Tre Botti е резултат на стручноста и креативниот шмек на Vecchia Romagna, компанија која ги совлада тајните на производството на ракија веќе два века. Овој производ го стекнува своето богатство и интензитет од мешавината на одлични духови; од кои најдобрите се на возраст до 10-15 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VECCHIA ROMAGNA TRE BOTTI 0.7L”