VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA BARRIQUE 0.5L

590 ден

Нема на залиха

VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA BARRIQUE 0.5L

Блага грапа Италијанска ракија која созрева во дабови буриња 12 месеци. Елегантна арома, кадифеен вкус со примеси на ванила и сушено овошје.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA BARRIQUE 0.5L”