TIKVES WINERY LOZOVA ZOLTA 1L

730 ден

TIKVES WINERY LOZOVA ZOLTA 1L

На залиха

TIKVES WINERY LOZOVA ZOLTA 1L

Лозова Жолта на Тиквеш Винарија е произведена по најсовремени методи, зреена во дабови буриња под специјални услови, ви ја препорачуваме како најпрочуен македонски аперитив.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES WINERY LOZOVA ZOLTA 1L”