PRVIJENAC LOZOVA RAKIJA 1L

1350 ден

  • Потекло: Црна Гора
  • Лозова Ракија
  • Нето: 1 литар
  • Алкохол: 50%

Нема на залиха

Бистра лозова ракија од Црна Гора. Лозова ракија дестилирана од најдобрите сорти грозје од Јадранскиот брег.
Содржи 50% алкохол.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PRVIJENAC LOZOVA RAKIJA 1L”