1690 ден

  • Потекло: Црна Гора
  • Лозова Ракија
  • Нето: 750мл.
  • Алкохол: 50%

Нема на залиха

Лозова ракија со арома која се карактеризира со долготрајни овошни ароми на автохтони сорти Вранец и Кратошија, исклучително полни со вкус и кристална бистрина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “KRUNA LOZOVA RAKIJA 0.7L”