-9%

IMAKO PERLA MUSCAT PREMIUM BRENDI 0.5L

1450 ден

На залиха

IMAKO PERLA MUSCAT PREMIUM BRENDI 0.5L

Perla е мускатна ракија која се одликува со нијанса на бледожолта боја, нежен и фин мускатен аромат, својствен за овие сорти. Вкусот е исклучително мек и надополнет со слатки ванилести ноти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO PERLA MUSCAT PREMIUM BRENDI 0.5L”