RAMAZZOTTI APERITIVO ROSATO 0.7L

749 ден

RAMAZZOTTI APERITIVO ROSATO 0.7L

Нема на залиха

Комбинација од свежи и лесни вкусови. Нотите на хибискус и цвет од портокал му даваат на Aperitivo цветниот, овошен вкус, што го прави освежителен грациозен пијалок. Aperitivo Rosato е вашето идеално друштво за вашите пролетни и летни коктели, за да ја откриете убавината на ItaliaDaBere.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAMAZZOTTI APERITIVO ROSATO 0.7L”