920 ден

На залиха

POPOVA KULA WINERY FIREBOOZ е многу уникатен жесток пијалак направен со дестилирање на фини вина и со повеќе видови на егзотични зачини меѓу кои и лути пиперки.

Препорачуваме да се пие разладен, со парче потрокал и коцка мраз. Можете да го користите и во коктели.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOVA KULA FIREBOOZ 0.7L”