920 ден

На залиха

POPOVA KULA CHERRYUP 0.7L

Првокласен ликер од вишна направен од дестилат од наше фино вино и најслатки македонски вишни. Фантастичен дигестив кој остава впечаток на јадење на тие прекрасни вишни. Развеселува …

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOVA KULA CHERRYUP 0.7L”