CAMPARI 0.7L + CINZANO PROSECCO PROMO

1585 ден

CAMPARI 0.7L + CINZANO PROSECCO 0.75L PROMO

Пакетот содржи:

1хКампари 0,7л

1х Цинзано просеко 0,75л

Направете CAMPARI SPRITZ

Во чаша за вино полна со мраз додадете prosecco (90мл), Campari (60мл) и газирана вода, нежно измешајте и декорирајте со парче портокал.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CAMPARI 0.7L + CINZANO PROSECCO PROMO”