1190 ден

  • Производ со кутија

На залиха

ST-REMY XO BRANDY 0.7L

St-Rémy XO е бренди со посебен карактер, со елаборирани ароми и богат вкус. Елегантна и мазна, интензивната мешавина грациозно се задржува на непцето. Средно длабок килибар во боја нуди ароми на праска јаболко, круша и ванила; суви, овошни вкусови и дабова завршница.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ST-REMY XO BRANDY 0.7L”