3290 ден

REMY MARTIN VSOP 0.7L

REMY MARTIN VSOP 0.7L

  • Најдобриот коњак во светот, 100% фин шампањ
  • Доминантни ноти на ванила благодарение на подолгото стареење во француски дабови буриња Limousin
  • Совршена хармонија помеѓу цврстиот карактер на зрело овошје и суптилните ноти на ликер
  • Добро избалансиран, структуриран и повеќеслоен
  • Исклучително разноврсна, па можете да уживате уредно, на карпи или во коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “REMY MARTIN VSOP 0.7L”