1190 ден

WHITLEY NEILL GIN 0.7L

На залиха

WHITLEY NEILL GIN 0.7L

WHITLEY NEILL е традиционален Џин со  богати ноти на смкреа и цитрусм потпури и егзотични зачини. Финишот е долг, со суптилна комбинација на билки, какао и блага кора од лимон, додека на мирис е  цитрусно овошје со изразита цветна арома.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHITLEY NEILL GIN 0.7L”