-7%

1790 ден

На залиха

SUNTORY ROKU GIN 0.7L
На јапонски, Roku се преведува како број шест. Внатре во секое шише „Roku Gin“, ќе најдете шест многу специјални ботанички производи кои се набавуваат во Јапонија. Овие претставуваат заложба на Suntory да ги користи само најдобрите состојки собрани од најдобрите области во Јапонија. Секој аспект на Roku Gin е изработен од јапонски занаетчии со вековна традиција на прецизно внимание на деталите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SUNTORY ROKU GIN 0.7L”