HENDRICKS GIN 0.7L + 2xTHOMAS HENRY TONIC 0.2L

2520 ден

Нема на залиха

HENDRICK’S GIN 0.7L + 2xTHOMAS HENRY TONIC 0.2L

Пакетот содржи:

  • 1хЏин Хендрикс 0,7L
  • 2xТомас Хенри Тоник 0,2L

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “HENDRICKS GIN 0.7L + 2xTHOMAS HENRY TONIC 0.2L”