GIN HENDRICK’S NEPTUINA 0.7L

2430 ден

На залиха

NEPTUINA користи мешавина од роза, краставица, смрека, крајбрежна мајчина душица од локално потекло, лимета и 11 други ботанички производи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN HENDRICK’S NEPTUINA 0.7L”