SALT SWITCH MED I GREJPFRUT bez nikotin

380 ден

На залиха

SALT SWITCH MED I GREJPFRUT bez nikotin

Електронска цигара Салт Свич со вкус на мед и грејпфрут без никотин.
– До 600 повлекувања.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWITCH MED I GREJPFRUT bez nikotin”