SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA bez nikotin

380 ден

На залиха

SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA bez nikotin

  • Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус на боровница и малина до 600 повлекувања.
  • Без Никотин.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA bez nikotin”