SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA 20mg nik

380 ден

На залиха

SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA 20mg nik

Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус на боровница и малина до 600 повлекувања. Содржи никотин 20мг/мл. 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWITCH BOROVNICA-MALINA 20mg nik”