SALT SWITCH JAGODOVO LICI bez nikotin

380 ден

SALT SWITCH JAGODOVO LICI bez nikotin

На залиха

SALT SWITCH JAGODOVO LICI bez nikotin

  • Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус, до 600 повлекувања.
  • Без Никотин.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWITCH JAGODOVO LICI bez nikotin”