SALT SWITCH BANANA bez nikotin

380 ден

SALT SWITCH BANANA bez nikotin

На залиха

SALT SWITCH BANANA bez nikotin

  • Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус на банана, до 600 повлекувања.
  • Без Никотин.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWITCH BANANA bez nikotin”