SALT SWIТCH JAGODA-JABOLKO 20mg nik

380 ден

На залиха

SALT SWIТCH JAGODA-JABOLKO 20mg nik

Електронска цигара Салт Свич со вкус на јагода и јаболко со никотин од 20mg.

  • До 600 повлекувања.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWIТCH JAGODA-JABOLKO 20mg nik”