SALT SWIТCH GROZJE 20mg nik

380 ден

На залиха

SALT SWIТCH GROZJE 20mg nik

Електронска Цигара Салт Свич со вкус на Грозје со никотин од 20мг.

  • До 600 повлекувања

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWIТCH GROZJE 20mg nik”