WHISKY GIFT SET 5 in 1

990 ден

На залиха

Виски подарок сет 5 во 1 кој содржи

  • метално шише за виски
  • метална мала чаша за виски
  • метална мала инка
  • повеќенаменски отварач (штопцигер)
  • метално пенкало

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKY GIFT SET 5 in 1”
Категории ,