990 ден

На залиха

WINE WOOD GIFT SET 4 in 1

Сет за подарок квадрат, дрвена кутја која содржи:

  • Метален Штопцигер- отварач
  • Метален затворач за вино
  • Винска Јака
  • Вински пурер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE WOOD GIFT SET 4 in 1”