790 ден

WINE BOTTLE GIFT SET 3 in 1

Вински отварач за подарок сет 3 во 1 – Винско шише

содржи:
-Штопцигер-Отварач
– Винска Јака
– Вински Пурер

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE BOTTLE GIFT SET 3 in 1”