BORMIOLI SELECTA WHISKY DECANTER 6+1

1290 ден

Нема на залиха

BORMIOLI SELECTA WHISKY DECANTER 6+1

Сетот на Бормиоли за виски е составен од:

1 денактер за виски од 1L и 6 елегантни чаши за виски 285ml.

ИЗНЕНАДЕТЕ ГО ВИСТИНСКИ ЉУБИТЕЛ НА ВИСКИ: Дали имате пријател или член на семејството кој сака виски? Изненадете ги со овој сет со декантер за виски и бидете сигурни дека ќе го стават во употреба веднаш штом ќе го отворат пакувањето!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI SELECTA WHISKY DECANTER 6+1”