BOHEMIA CRISTAL WINE DECANTER 1.5L

1120 ден

На залиха

BOHEMIA CRISTAL WINE DECANTER 1.5L

Kласичен кристален декантер со чист дизајн и меки линии. Карфата е многу лесна и добро се фаќа. Одговара на сите видови вина. Препорачуваме да ги истурате младите вина во декантерот до 2 часа пред сервирањето, оставајќи ги робусните и бордо вина подолго околу 3-4 часа. 

  • висококвалитетен чешки производ
  • безоловен кристал
  • волумен 1500мл
  • безбедно во машина за миење садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRISTAL WINE DECANTER 1.5L”