PASABAHCE TIMELESS WHISKY SET 4

729 ден

На залиха

PASABAHCE TIMELESS WHISKY SET 4 345ml

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce Timeless 345ml чаша за виски. Совршено за сервирање виски на или други популарни жестоки пијалаци, овој производ е прекрасен додаток за секој луксузен ресторан, бар или дом. Се одликува и со неверојатен дизајн на сечено стакло, кој нуди современ изглед на саканиот винтиџ тренд.

Сет од 4 чаши. Иделани за перење во машина за садови.

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS WHISKY SET 4”
Категории ,