PASABAHCE FUTURA 325ml WHISKY set 6

529 ден

Нема на залиха

PASABAHCE FUTURA 325ml WHISKY set 6

  • Сет 6 чаши за виски од Пасабахче од 325 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Погодни за миење во машина за садови
Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE FUTURA 325ml WHISKY set 6”
Категории ,