PASABAHCE ESTRELLA COCTAIL SET 4 360ml

720 ден

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Капацитет: 360мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Пасабахче Турција

На залиха

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ESTRELLA COCTAIL SET 4 360ml”
Категории ,