PASABAHCE ESTRELLA COCKTAIL 235ml

1120 ден

PASABAHCE ESTRELLA COCTAIL 235ml

НОВ ДИЗАЈН!

  • Сет од 4 чаши Пасабахче серија ЕСТРЕЛА 235мл
  • Чаши за коктели
  • Погодни за миење во машина за садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ESTRELLA COCKTAIL 235ml”
Категории , Ознаки: , ,