-9%

PASABAHCE ELYSIA COCTAIL SET

690 ден

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Најнов модел
  • Капацитет: 445 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Турција

На залиха

PASABAHCE ELYSIA COCTAIL SET

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ELYSIA COCTAIL SET”