NUDE REFINE FLUTE CHAMPAGNE SET 2 200ml

490 ден

Капацитет: 200 ml
Висина: 225 mm
Материјал: безоловен кристал

На залиха

NUDE REFINE FLUTE CHAMPAGNE SET 2 200ml

Овој комплет чаши за шампањ NUDE Refine е освежувачки едноставен. Исечени од чист кристал без олово, цврстата основа и тенкото стебло се крунисани со традиционален сад и заострен раб – внимателно разгледаните пропорции обезбедуваат возвишено искуство за пиење.

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE REFINE FLUTE CHAMPAGNE SET 2 200ml”
Категории ,