NUDE HEMINGWAY WHISKY SET 4 330ml

990 ден

Капацитет: 330 ml
Висина: 91 mm
Дијаметар: 97 mm
Материјал: безоловен кристал

 

На залиха

NUDE Hemingway чаши за виски , комбинира класичен облик со модерен допир.

Со тешко дно и ребреста структура, чашата е синоним за шик амбиент, уживање во добар пијалок и разговор со пријателите.

 

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE HEMINGWAY WHISKY SET 4 330ml”
Категории ,