NUDE HEMINGWAY SET 4 310ml

890 ден

Капацитет: 310 cc
Висина: 155 mm
Материјал: безоловен кристал

Сет од 4 чаши

На залиха

NUDE Hemingway нуди скулпторски, но функционален изглед. Различната линеарна шема е дефинирачка карактеристика на дизајнот, давајќи оптички ефект на неговата површина.

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE HEMINGWAY SET 4 310ml”
Категории ,