NUDE GLASS WAYNE COCKTAIL 360ml

1020 ден

На залиха

NUDE GLASS WAYNE COCKTAIL 360ml
ПРЕМИУМ КРИСТАЛНИ ЧАШИ ЗА КОКТЕЛИ

Серијата Wayne се состои од чаши за пиење дизајнирани да ја истакнат естетската чистота и сјајот на кристалното стакло.

Секое парче има разновидни рефлексии создадени со задебелени вертикални бодови, што се еквивалентни на остри набори во кошула за фустан. Хоризонталниот канал на дното на секое стакло ја продлабочува сјајноста на секое стакло. Во меѓувреме, јасно ги разликува горните и долните елементи на предметите и го збогатува повременото преклопување на исечоци и рефлексии кои се видливи во различни комбинации под различни агли. Одличен и како подарок!

  • Димензии: 15,7 cm x 7,15 cm
  • Капацитет: 360 ml
  • Материјал: Кристал без олово
  • Произведено во Турција
  • Безбедно за миење садови
  • Доаѓа спакувана во брендирана печатена кутија
  • Кутијата вклучува 4 чаши
Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE GLASS WAYNE COCKTAIL 360ml”
Категории ,