-4%

DALMORE 18 Y WHISKY 0.7L

7,890 ден

  • Нето: 700мл
  • Алкохол: 43%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DALMORE 18 Y WHISKY 0.7L”